Stamboom Timmers » Catharina Goderie (1861-1935)

Persoonlijke gegevens Catharina Goderie 

  • Zij is geboren in het jaar 1861 in Roosendaal en Nispen.

    Waarschuwing Let op: Was ouder dan 60 jaar (132) toen kind (Antonius Rommers) werd geboren (10 augustus 1993).

  • Zij is overleden op 24 december 1935 in Roosendaal en Nispen, zij was toen 74 jaar oud.

    Fout Let op: Was al overleden (24 december 1935) bij geboorte (10 augustus 1993) van kind (Antonius Rommers).

    Roosendaal
    Bron Overlijdensregisters 1811-1959
    Periode 1935
    Deel Overlijdensregister Roosendaal 1935
    Soort registratie overlijdensakte
    Aktenummer 252
    Plaats overlijden Roosendaal - Nispen
    Datum overlijden 24-12-1935
    Overledene Catharina Goderie
    Geslacht v
    Leeftijd 74 jaar
    Relatietype gehuwd
    Beroep zonder beroep
    Plaats geboorte Roosendaal en Nispen
    Relatie overledene Jacobus Rommers
    Vader overledene Cornelis Goderie
    Moeder overledene Antonia van Dorst
  • Een kind van Cornelis Goderie en Antonia van Dorst
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 oktober 2011.

Gezin van Catharina Goderie

Zij is getrouwd met Jacobus Rommers.

Zij zijn getrouwd op 3 februari 1887 te Roosendaal en Nispen, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Cornelis Rommers  1889-????
  2. Antonius Rommers  1893-1895
  3. Cornelia Rommers  1895-????
  4. Antonia Rommers  1897-1897
  5. Adriana Rommers  1899-????
  6. Antonius Rommers  1993-1895

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Goderie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Goderie

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Goderie


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 februari 1887 lag rond de 5,3 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
  • De temperatuur op 24 december 1935 lag tussen -4,3 °C en 2,5 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
    • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
    • 21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
    • 12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
    • 19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
    • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Goderie

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Goderie.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Goderie.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Goderie (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Timmers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jos Timmers, "Stamboom Timmers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-timmers/I26401.php : benaderd 27 januari 2026), "Catharina Goderie (1861-1935)".