Stamboom Timmers » Wilhelmina "Mien" van Zundert (± 1924-12)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina "Mien" van Zundert 

  • Roepnaam is Mien.
  • Zij is geboren rond 1924 in Etten-Leur.
  • Zij is overleden op 27 oktober 2012 in Etten-Leur.
  • Zij is begraven.

    Fout Let op: Er is zowel een datum van crematie ( 1 november 2012) als begraven .

  • Zij is gecremeerd op 1 november 2012 in Breda 14.00 uur.

    Fout Let op: Er is zowel een datum van crematie ( 1 november 2012) als begraven .

  • Een kind van Adrianus van Zundert en Cornelia Johanna Peijs
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 oktober 2012.

Gezin van Wilhelmina "Mien" van Zundert

Zij is getrouwd met Marinus Gijsbertus Tijs.

Zij zijn getrouwd te Etten-Leur.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina "Mien" van Zundert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina van Zundert

Petrus van Zundert
± 1849-1923
Jacoba van Dun
± 1853-1931

Wilhelmina van Zundert
± 1924-12



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 november 2012 lag tussen 6,2 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 3,5 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 3 april » Conviasa mag het Europese luchtruim niet meer in, nadat de Europese Commissie de nationale luchtvaartmaatschappij van Venezuela op de zwarte lijst heeft gezet vanwege zorgen over de veiligheid.
      • 20 mei » In de finales van de play-offs van het Nederlandse voetbal promoveert Willem II naar de Eredivisie door FC Den Bosch te verslaan en handhaaft VVV-Venlo zich in de hoogste divisie door Helmond Sport te verslaan. Vitesse plaatst zich voor de tweede voorronde van de Europa League door winst op RKC Waalwijk.
      • 3 juli » Zuid-Afrika benoemt Zenani Mandela-Dlamini, een dochter van de voormalige president Nelson Mandela, als ambassadeur in Argentinië.
      • 22 juli » President Hugo Chávez van Venezuela roept zijn landgenoten op vruchtensap te drinken in plaats van frisdrank, zoals Coca-Cola of Pepsi. Het drinken van druivensap van het merk Uvita, gefabriceerd door het overheidsbedrijf Corpozulia, is volgens Chávez goed voor het landsbelang.
      • 23 augustus » De Zuid-Afrikaanse president Jacob Zuma waarschuwt de mijnbouwbedrijven dat ze hun licentie zullen verliezen als de werkomstandigheden in de mijnen niet snel worden verbeterd.
      • 6 oktober » Honderden stakende mijnwerkers komen in de Zuid-Afrikaanse stad Rustenburg bijeen om te protesteren tegen een massaontslag bij de mijngigant Anglo American Platinum (Amplats). Het bedrijf ontsloeg 12.000 arbeiders die aan een wilde staking hadden meegedaan.

    Over de familienaam Van Zundert


    De publicatie Stamboom Timmers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jos Timmers, "Stamboom Timmers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-timmers/I25233.php : benaderd 27 januari 2026), "Wilhelmina "Mien" van Zundert (± 1924-12)".