De temperatuur op 25 mei 1931 lag tussen 7,7 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.
17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
9 december » Spanje wordt een republiek.
Dag van overlijden 23 januari 2006
De temperatuur op 23 januari 2006 lag tussen -5,3 °C en 0,3 °C en was gemiddeld -2,8 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (85%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
22 februari » Het Australisch voetbalelftal speelt tegen Bahrein zijn eerste officiële wedstrijd als lid van de Asian Football Confederation.
4 juni » Nederland wordt kampioen bij het EK Voetbal onder de 21.
8 juli » Paus Benedictus XVI brengt een tweedaags bezoek aan Valencia in Spanje ter gelegenheid van de Wereldgezinsdagen.
18 juli » Tijdens de eerste dag van de 90e editie van de Nijmeegse Vierdaagse komen tijdens een hittegolf twee mensen om. De Vierdaagse wordt hierdoor voor de allereerste keer in zijn lange bestaansgeschiedenis noodgedwongen afgelast.
22 juli » Na twintig jaar beëindigt Dennis Bergkamp zijn carrière met een afscheidswedstrijd tussen Arsenal FC en AFC Ajax.
18 augustus » Bij atletiekwedstrijden in Zürich verbetert Bram Som het bijna 21 jaar oude Nederlands record van Rob Druppers op de 800 meter (1.43,56) met een tijd van 1.43,45.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jos Timmers, "Stamboom Timmers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-timmers/I24462.php : benaderd 21 januari 2026), "sjef Klijs (1931-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.