Stamboom Timmers » Gerardus Konings (1898-1931)

Persoonlijke gegevens Gerardus Konings 

  • Hij is geboren op 14 september 1898 in Rucphen.
    Rucphen
    BronGeboorteregisters 1811-1908
    Periode1898
    DeelGeboorteregister 1898
    Soort registratiegeboorteakte
    Aktenummer101
    BijzonderhedenGetuigen burgerlijke stand: Adrianus Schrauwen, 44 jaar, koster en Johannes Schrauwen, 49 jaar, klompenmaker. Gedoopt te: St. Willebrord. Register inventarisnr.: 81A. Getuigen bij de doop: Evardus Konings en Catharina Konings, voor haar Jacoba van Zundert. Bijzonderheid doopregister: huwde op 26 juni 1918 met Dijmphna Heeren
    Datum geboorte14-09-1898
    KindGerardus Konings
    VaderEverardus Konings
    Diversen23 jaar, arbeider
    MoederJohanna Roks
    Diversenzonder beroep
  • Hij is overleden op 14 februari 1931 in Breda, hij was toen 32 jaar oud.
    Rucphen
    BronOverlijdensregisters 1811-1959
    Periode1931
    DeelOverlijdensregister Rucphen 1931
    Soort registratieoverlijdensakte
    Aktenummer16
    BijzonderhedenOverleden te Breda. de acte bevat een uittreksel uit het register van die gemeente.
    Plaats overlijdenRucphen
    Datum overlijden14-02-1931
    OverledeneGerardus Konings
    Geslachtm
    Leeftijd32 jaar
    Beroeparbeider
    Plaats geboorteRucphen
    Relatie overledeneDimphna Heeren
    Vader overledeneEverardus Konings
    Moeder overledeneJohanna Roks
  • Een kind van Everardus Konings en Johanna Rokx(s)
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 juni 2010.

Gezin van Gerardus Konings

Hij is getrouwd met Dimphena Heeren.

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1918 te Rucphen, hij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johanna Konings  1920-1921
  2. Johannes Konings  1923-1997 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Konings?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Konings

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Konings

Jacobus Rokx
1839-1916
Maria Heeren
1839-1916

Gerardus Konings
1898-1931

1918

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 september 1898 lag rond de 14,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
      • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
      • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
      • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
      • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
      • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • De temperatuur op 22 juni 1918 lag tussen 8,8 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 4,6 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
      • 31 juli » Oprichting van AZC Zutphen, een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Zutphen.
      • 20 oktober » Duitsland accepteert de voorwaarden van de Amerikaanse president Woodrow Wilson om de wereldoorlog te beëindigen.
      • 11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
      • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.
      • 9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
    • De temperatuur op 14 februari 1931 lag tussen -0,1 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
      • 5 maart » Sir Oswald Mosley richt in Londen een fascistische partij op; de latere British Union of Fascists.
      • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
      • 26 april » Bisschopswijding van Leo Kierkels, Nederlands apostolisch delegaat in Brits-Indië, door kardinaal Willem Marinus van Rossum.
      • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
      • 9 december » Spanje wordt een republiek.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Konings

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Konings.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Konings.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Konings (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Timmers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jos Timmers, "Stamboom Timmers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-timmers/I18478.php : benaderd 30 januari 2026), "Gerardus Konings (1898-1931)".