Stamboom Timmers » Jacobus van Hoof (1914-1914)

Persoonlijke gegevens Jacobus van Hoof 


Gezin van Jacobus van Hoof

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus van Hoof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus van Hoof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus van Hoof


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 april 1914 lag tussen 1,4 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 1,5 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
      • 28 juli » Oostenrijk-Hongarije verklaart Servië de oorlog, daarmee begint de Eerste Wereldoorlog.
      • 30 juli » Mobilisatie Rusland
      • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
      • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
      • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
    • De temperatuur op 7 mei 1914 lag tussen 7,5 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 2,4 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
      • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
      • 28 juli » Oostenrijk-Hongarije verklaart Servië de oorlog, daarmee begint de Eerste Wereldoorlog.
      • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
      • 22 augustus » In België treffen de Britse en Duitse troepen elkaar voor het eerst tijdens de Eerste Wereldoorlog.
      • 15 december » Einde van de Slag bij Łódź; Rusland trekt zich terug op Moskou.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Hoof

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Hoof.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Hoof.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Hoof (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Timmers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jos Timmers, "Stamboom Timmers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-timmers/I18172.php : benaderd 5 februari 2026), "Jacobus van Hoof (1914-1914)".