Stamboom Timmers » Cornelia Konings (1885-1915)

Persoonlijke gegevens Cornelia Konings 

  • Zij is geboren in het jaar 1885 in Rucphen.

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (1) toen kind (Petronella Suijkerbuijk) werd geboren (2 september 1886).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Cornelis Suijkerbuijk) werd geboren (??-??-1882).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Johanna Suijkerbuijk) werd geboren (5 december 1883).

  • Zij is overleden op 17 juli 1915 in Rucphen, zij was toen 30 jaar oud.
  • Een kind van Antonius Konings en Johanna Brouwers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 februari 2012.

Gezin van Cornelia Konings

Zij is getrouwd met Cornelis Suijkerbuijk.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Cornelis Suijkerbuijk  1882-???? 
  2. Johanna Suijkerbuijk  1883-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Konings?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Konings

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Konings


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juli 1915 lag tussen 12,4 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 23,0 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
    • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
    • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Konings

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Konings.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Konings.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Konings (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Timmers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jos Timmers, "Stamboom Timmers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-timmers/I14463.php : benaderd 28 januari 2026), "Cornelia Konings (1885-1915)".