Stamboom Timmers » Heeren (1921)

Persoonlijke gegevens Heeren


Gezin van Heeren

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Heeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Heeren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Heeren

Doodgeboren kind Heeren
1921


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 april 1921 lag tussen 3,8 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 6,2 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
      • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
      • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
      • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
      • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
      • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1917 » Brad Dexter, Amerikaans acteur († 2002)
    • 1917 » Gré Visser, Nederlands verzetsstrijdster en Rechtvaardige onder de Volkeren († 2012)
    • 1918 » Jørn Utzon, Deens architect († 2008)
    • 1920 » Alex Moulton, Brits ingenieur en uitvinder († 2012)
    • 1922 » Albert Weinberg, Belgisch striptekenaar († 2011)
    • 1922 » Johnny Thomson, Amerikaans autocoureur († 1960)

    Over de familienaam Heeren

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heeren.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heeren.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heeren (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Timmers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jos Timmers, "Stamboom Timmers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-timmers/I12945.php : benaderd 13 januari 2026), "Heeren (1921)".