Stamboom Timmers » Francijna de Bruijn (1846-1907)

Persoonlijke gegevens Francijna de Bruijn 

  • Zij is geboren in het jaar 1846 in Rucphen.
  • Zij is overleden op 3 mei 1907 in Rucphen, zij was toen 61 jaar oud.
    Rucphen
    Bron Overlijdensregisters 1811-1959
    Periode 1907
    Deel Overlijdensregister Rucphen 1907
    Soort registratie overlijdensakte
    Aktenummer 33
    Plaats overlijden Rucphen
    Datum overlijden 03-05-1907
    Overledene Francijna de Bruijn
    Geslacht v
    Leeftijd 61 jaar
    Relatietype Gehuwd
    Beroep zonder beroep
    Plaats geboorte Rucphen
    Relatie overledene Jacobus Wagtmans
    Vader overledene Hendrik de Bruijn
    Moeder overledene Maria Verstijlen
  • Een kind van Hendrik de Bruijn en Cornelia Verstijlen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 januari 2011.

Gezin van Francijna de Bruijn

Zij is getrouwd met Jacobus Wagtmans.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jacobus Wagtmans  1868-1868
  2. Cornelis Wagtmans  1870-1947 
  3. Johannes Wagtmans  1873-1936 
  4. Adriaan Wagtmans  1875-???? 
  5. Jacoba Wagtmans  1877-1941 
  6. Maria Wagtmans  1882-????
  7. Cornelia Wagtmans  1886-1956 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francijna de Bruijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Francijna de Bruijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Francijna de Bruijn


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 mei 1907 lag tussen 4,7 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 3,8 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Bruijn


De publicatie Stamboom Timmers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jos Timmers, "Stamboom Timmers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-timmers/I10513.php : benaderd 1 maart 2026), "Francijna de Bruijn (1846-1907)".