Stamboom Tienkamp » Roelofje Santing (1866-????)

Persoonlijke gegevens Roelofje Santing 

  • De naam is van het type 'naam gegeven bij of rond de geboorte'
  • Zij is geboren in het jaar 1866 in Hoogeveen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 november 2021.

Gezin van Roelofje Santing

Zij is getrouwd met Siger Seinen.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1884 te Hoogeveen, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Arend Seinen  1899-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelofje Santing?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Roelofje Santing

Roelofje Santing
1866-????

1884

Siger Seinen
1861-????

Arend Seinen
1899-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 februari 1884 lag rond de 0,3 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.

Over de familienaam Santing

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Santing.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Santing.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Santing (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Tienkamp is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Tienkamp, "Stamboom Tienkamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-tienkamp/I34569.php : benaderd 23 januari 2026), "Roelofje Santing (1866-????)".