Stamboom Thesing » Wietske Liemburg (1903-)

Persoonlijke gegevens Wietske Liemburg 


Gezin van Wietske Liemburg

Zij is getrouwd met Frans Soepboer.

Zij zijn getrouwd op 14 februari 1925 te Leeuwarden, Friesland, Netherlands, zij was toen 21 jaar oud.

RIN MH:F36

_UID 54E48D99E094964DB001D9205D4D0BE0

RIN MH:F36

_UID 547E130E725ED3BC1001EC9B2F22A3AD


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Dolf Alex Soepboer  1935-2015


Notities over Wietske Liemburg

_UID 547E130D5D4953984001EC9B2F22A3AD

_UID 54E48D99D4F75643D001D9205D4D0BE0

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wietske Liemburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wietske Liemburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wietske Liemburg


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 april 1903 lag tussen 3,5 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (43%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
      • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
      • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
      • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
      • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
      • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
    • De temperatuur op 14 februari 1925 lag tussen 3,1 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
      • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
      • 18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
      • 21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
      • 31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet
      • 12 december » Reza Pahlavi grijpt de macht in Iran als Sjah.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Liemburg

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Liemburg.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Liemburg.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Liemburg (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Thesing is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerrit Thesing, "Stamboom Thesing", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-thesing/I700.php : benaderd 13 februari 2026), "Wietske Liemburg (1903-)".