Stamboom Thesing » Herre Risselada (1878-????)

Persoonlijke gegevens Herre Risselada 

Bron 1

Gezin van Herre Risselada


Notities over Herre Risselada

Archieflocatie Tresoar, Frysk Histoarysk en Letterkundich Sintrum

Algemeen Gemeente: Wonseradeel

Soort akte: Geboorteakte

Aktenummer: A 260

Aangiftedatum: 18-07-1878

Kind Herre Risselada

Geslacht: M

Geboortedatum: 17-07-1878

Vader Johan Risselada

Moeder Baukje Hoekstra

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Herre Risselada?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Herre Risselada

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Herre Risselada

Herre Risselada
1878-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gerben van der Schel Web Site, Gerben van der Schel, Herre Risselada, 23 januari 2016
      Toegevoegd via een Smart Match

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Gerben van der Schel Web Site

      Familiestamboom: 124588881-4

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 juli 1878 lag rond de 19,7 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
      • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
      • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
      • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Risselada


    De publicatie Stamboom Thesing is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerrit Thesing, "Stamboom Thesing", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-thesing/I547492.php : benaderd 22 januari 2026), "Herre Risselada (1878-????)".