Stamboom Thesing » Anne Veenstra (1870-1949)

Persoonlijke gegevens Anne Veenstra 

Bron 1
  • Hij is geboren op 8 januari 1870 in Twijzel.

    Vader Jan heeft zelf zijn zoon aangegeven. Hij was 26 jaar, arbeider, wonende te Twijzel.

    Durk Edzes van der Molen, 49 jaar, veldwachter.

    Bonne Stiksma, 39 jaar, klerk. Beide getuigen woonden te Buitenpost.

  • (Birth registration) op 10 januari 1870.
  • (Death registration) op 24 maart 1949.
  • Hij is overleden op 24 maart 1949 in Munnekezijl, hij was toen 79 jaar oud.
    Anne Veenstra was 79 jaar, zonder beroep, geboren te Twijzel en wonende te Munnekezijl. Echtgenoot van Janke Postma. Zoon van Jan Annes Veenstra en Sijtske Sjoukes Postma.
  • Hij is begraven in Munnekezijl.
  • Een kind van Jan Annes Veenstra en Sijtske Sjoukes Postma

Gezin van Anne Veenstra


Notities over Anne Veenstra

Anne Veenstra was een arbeider.

Bev. Register Oldehove, dl. III, 1900-1920, blz. 194:

Anne Veenstra was arbeider. Hij woonde met vrouw en kinderen te Lauwerzijl A299 (stadsboerderij). Op 30 mei 1906 kwamen zij uit Munnekezijl en op 9 juni 1910 vertrokken zij naar Grijpskerk.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anne Veenstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anne Veenstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anne Veenstra

Anne Veenstra
1870-1949


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Martini family Web Site, Berend Bosman, Anne Veenstra, 3 januari 2016
      Toegevoegd via een Smart Match

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Martini family Web Site

      Familiestamboom: 68062321-9

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 januari 1870 lag rond de 9,3 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 41 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
      • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
      • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
      • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
      • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
      • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
    • De temperatuur op 24 maart 1949 lag tussen 3,0 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 25 januari » In Israël worden de eerste verkiezingen gehouden.
      • 31 maart » Newfoundland wordt deel van Canada.
      • 23 april » Nederland annexeert delen van Duitsland als compensatie voor geleden oorlogsschade. De meeste geannexeerde gebieden zijn in 1963 weer teruggegeven.
      • 26 juni » Belgische vrouwen stemmen voor de eerste maal bij de parlementsverkiezingen.
      • 15 december » West-Duitsland wordt deelnemer van het Marshallplan.
      • 27 december » Souvereiniteitsoverdracht van Indonesië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Veenstra

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veenstra.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veenstra.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veenstra (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Thesing is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerrit Thesing, "Stamboom Thesing", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-thesing/I524888.php : benaderd 4 februari 2026), "Anne Veenstra (1870-1949)".