Stamboom ter Beeke » Gradus ter Beeke (1910-)

Persoonlijke gegevens Gradus ter Beeke 


Gezin van Gradus ter Beeke

Hij is getrouwd met Maria Karel.

Zij zijn getrouwd op 12 april 1938, hij was toen 27 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gradus ter Beeke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gradus ter Beeke

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gradus ter Beeke

Gradus ter Beeke
1910-????

1938

Maria Karel
1906-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Collectie Overijssel BS Geboorte 123/14482/445
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 juli 1910 lag tussen 11,1 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
      • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
      • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
      • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
      • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
      • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
    • De temperatuur op 12 april 1938 lag tussen 4,4 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Juan Soldado wordt in Tijuana ter dood veroordeeld. Later zouden velen dit als onterecht beschouwen, en hij groeit uit tot een soort heilige.
      • 11 maart » Na chantage van Hitler en om een oorlog met nazi-Duitsland te vermijden treedt Oostenrijks kanselier Kurt von Schuschnigg af.
      • 10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
      • 11 juni » België wordt opgeschud door de aardbeving bij Zulzeke met een sterkte van 5,6 op de schaal van Richter.
      • 23 september » De Ara Pacis Augustae wordt voor de tweede keer in zijn bestaan ingewijd. Sindsdien is het een van de beroemdste Romeinse monumenten.
      • 27 september » Het passagiersschip Queen Elisabeth wordt te water gelaten en gedoopt door Koningin-gemalin Elisabeth. Het schip speelt een belangrijke rol in WO II als snel troepenschip.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ter Beeke


    De publicatie Stamboom ter Beeke is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Yvonne Luberti, "Stamboom ter Beeke", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ter-beeke/I167.php : benaderd 16 januari 2026), "Gradus ter Beeke (1910-)".