Stamboom Ten Have » Johannes Gerardus Bodde (1901-1907)

Persoonlijke gegevens Johannes Gerardus Bodde 


Gezin van Johannes Gerardus Bodde


Notities over Johannes Gerardus Bodde


-- GEDCOM (INDI) --
1 EXID 4506

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Gerardus Bodde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Gerardus Bodde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Gerardus Bodde

Pieter Bodde
1830-1891
Aaltje Sabeel
1838-1926

Johannes Gerardus Bodde
1901-1907


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 maart 1901 lag tussen 6,3 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
    • 25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
    • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
    • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
    • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
    • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
  • De temperatuur op 19 augustus 1907 lag tussen 9,8 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 3,3 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1892 » Stanisław Maczek, Pools generaal († 1994)
  • 1900 » Henry, hertog van Gloucester († 1974)
  • 1903 » Harold Blackham, Engels humanist († 2009)
  • 1908 » Red Norvo, Amerikaans jazzmuzikant († 1999)
  • 1909 » Piet Jongeling, Nederlands journalist, verzetsstrijder, politicus en kinderboekenschrijver († 1985)
  • 1910 » Heitor Canalli, Braziliaans voetballer († 1990)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bodde

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bodde.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bodde.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bodde (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ten Have is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
D.M. ten Have, "Stamboom Ten Have", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ten-have/I4497.php : benaderd 2 februari 2026), "Johannes Gerardus Bodde (1901-1907)".