Stamboom te Slaa in Nederland » Grietje te Slaa (1920-1966)

Persoonlijke gegevens Grietje te Slaa 

Bron 1

Gezin van Grietje te Slaa

Zij is getrouwd met Cornelis Anthonius Romijn.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje te Slaa?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje te Slaa

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje te Slaa

Jan de Jong
1827-1892
Metje Verhoef
1841-1905

Grietje te Slaa
1920-1966



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. van Lunssen Family, Melanie van Lunssen, Grietje te Slaa, 31 juli 2017
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: van Lunssen Family
      Stamboom: van Lunssen Family Tree

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 februari 1920 lag tussen -1,1 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
      • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
      • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
      • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
      • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
      • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
    • De temperatuur op 16 november 1966 lag tussen 3,2 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 20,8 mm neerslag gedurende 10,6 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Indira Gandhi wordt tot premier van India gekozen.
      • 7 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo O'Higgins.
      • 19 juli » Zanger Frank Sinatra trouwt met actrice Mia Farrow.
      • 7 september » De Schipholtunnel wordt opengesteld.
      • 15 oktober » Bisschopswijding van Theodorus Zwartkruis, Nederlands bisschop van Haarlem.
      • 31 oktober » Publicatie van de Open brief uit 1966 over de Vrijmaking in 1944 waarmee de Gereformeerde Kerken vrijgemaakt werden verdeeld in kerken "binnen verband" en kerken "buiten verband".
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Te Slaa

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Te Slaa.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Te Slaa.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Te Slaa (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willem te Slaa, "Stamboom te Slaa in Nederland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-te-slaa/I2387.php : benaderd 23 januari 2026), "Grietje te Slaa (1920-1966)".