Stamboom te Slaa in Nederland » Cynthia Cornelia (roepnaam: Cynthia) van der Marel (Van Marel) (1914-2011)

Persoonlijke gegevens Cynthia Cornelia (roepnaam: Cynthia) van der Marel (Van Marel) 

Bron 1

Gezin van Cynthia Cornelia (roepnaam: Cynthia) van der Marel (Van Marel)

Zij is getrouwd met Nicholas Clarence W. (roepnaam: Clarence) Cleveringa.

Zij zijn getrouwd op 29 december 1936 te Orange City, Iowa (USA), zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cynthia Cornelia (roepnaam: Cynthia) van der Marel (Van Marel)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cynthia Cornelia (roepnaam: Cynthia) van der Marel (Van Marel)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cynthia Cornelia (roepnaam: Cynthia) van der Marel (Van Marel)


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 april 1914 lag tussen 2,5 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
      • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
      • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
      • 30 juli » Mobilisatie Rusland
      • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
      • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.
    • De temperatuur op 29 december 1936 lag tussen 0,2 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
      • 14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
      • 16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
      • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
      • 8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
      • 13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
    • De temperatuur op 15 april 2011 lag tussen 2,2 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 16 juli » De aan kanker lijdende president Hugo Chávez van Venezuela draagt vlak voor zijn vertrek naar Cuba een deel van zijn macht over.
      • 26 juli » Opening van het Stade du Hainaut in de Franse stad Valenciennes.
      • 5 augustus » Door een storing bij ict bedrijf Getronics komen de kranten van uitgeverij Wegener zoals de Stentor, De Gelderlander, Brabants Dagblad, Eindhovens Dagblad, PZC, BN DeStem en De Twentsche Courant Tubantia niet uit. Honderdduizenden lezers moeten het zonder hun papieren krant stellen. Via internet is het nieuws wel te lezen.
      • 7 september » 36 van de 37 spelers van het Russische ijshockeyteam Lokomotiv Jaroslavl komen om bij het verongelukken van Jak-Service-vlucht 9633.
      • 23 oktober » Aardbeving in Turkije, nabij de stad Van, met een kracht van 7,2 op de schaal van Richter.
      • 10 november » Frederick Pitcher volgt Marcus Stephen op als president van Nauru.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Marel (Van Marel)


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willem te Slaa, "Stamboom te Slaa in Nederland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-te-slaa/I1084.php : benaderd 9 maart 2026), "Cynthia Cornelia (roepnaam: Cynthia) van der Marel (Van Marel) (1914-2011)".