Stamboom Sylvia » Cornelis van de Vate (1794-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis van de Vate 

  • Hij is geboren in het jaar 1794.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 december 2014.

Gezin van Cornelis van de Vate

Hij is getrouwd met Neeltje de Meulemeester.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van de Vate?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van de Vate

Cornelis van de Vate
1794-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Vate


De publicatie Stamboom Sylvia is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sylvia, "Stamboom Sylvia", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sylvia/I500036.php : benaderd 12 januari 2026), "Cornelis van de Vate (1794-????)".