Stamboom Swanenberg » Jannetje de Ruijg (1912-2003)

Persoonlijke gegevens Jannetje de Ruijg 


Gezin van Jannetje de Ruijg

(1) Zij is getrouwd met Jasper Hendrikus Visbeek.

Zij zijn getrouwd op 5 december 1934 te Amsterdam, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(2) Zij is getrouwd met Bartholomeus Wolff.

Zij zijn getrouwd op 12 juni 1946 te Amsterdam, zij was toen 34 jaar oud.


Notities over Jannetje de Ruijg

== Biography ==

== Sources ==
* Personal recolection, mariage certificate, death certificate in my posession.
Externe link: https://www.WikiTree.com/wiki/De Ruijg-1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje de Ruijg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje de Ruijg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje de Ruijg

Sent de Ruijg
± 1852-1920
Marretje Bos
± 1853-1934
Sent de Ruijg
1885-????

Jannetje de Ruijg
1912-2003

(1) 1934
(2) 1946

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 maart 1912 lag tussen 4,4 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 7,3 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
      • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
      • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
      • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
      • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
    • De temperatuur op 12 juni 1946 lag tussen 4,6 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 5,7 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Erzgebirge Aue.
      • 5 maart » Als eerste staatsman van de geallieerde bevrijders spreekt Winston Churchill over het IJzeren Gordijn in zijn speech in het Westminster College in Fulton, Missouri. Dit wordt gezien als het begin van de Koude Oorlog.
      • 4 mei » De eerste Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam.
      • 11 juli » Oprichting van de Internationale Handbalfederatie (IHF).
      • 1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
      • 24 oktober » De eerste foto van de Aarde vanuit de Ruimte wordt gemaakt met behulp van een V2-raket. De raket werd gelanceerd vanaf de Amerikaanse lanceerbasis White Sands, maakte de foto's vanaf een hoogte van 105 kilometer en viel vervolgens weer terug naar de Aarde.
    • De temperatuur op 7 april 2003 lag tussen -2,5 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (86%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
      • 22 januari » In Nederland vinden de Tweede Kamerverkiezingen plaats. Het CDA haalt 44 zetels en blijft daarmee de PvdA (42 zetels) net voor.
      • 22 februari » Na 12 jaar eindigt het Nederlandse televisieprogramma Oppassen!!!. Met 321 afleveringen is dit de langstlopende komedieserie in de geschiedenis van de Nederlandse televisie.
      • 12 april » Prins Laurent van België treedt in het huwelijk met Claire Coombs.
      • 8 september » Uitzending van de eerste aflevering van de Amerikaanse talkshow The Ellen DeGeneres Show op de Amerikaanse televisie.
      • 15 september » Hestrie Cloete (Zuid-Afrika) en Hicham El Guerrouj (Marokko) worden in Monaco door de IAAF uitgeroepen tot de beste atleten van 2003.
      • 12 december » Mick Jagger tot ridder geslagen door Prins Charles.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Ruijg

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Ruijg.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Ruijg.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Ruijg (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Swanenberg is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bart Swanenberg, "Stamboom Swanenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-swanenberg/I173.php : benaderd 17 januari 2026), "Jannetje de Ruijg (1912-2003)".