Stamboom Swanenberg » Johanna van Langeveld (1848-1933)

Persoonlijke gegevens Johanna van Langeveld 


Gezin van Johanna van Langeveld


Notities over Johanna van Langeveld

== Biography ==
===Birth===
:Johanna was born on 25-05-1848 Source: BS Geboorte
Erfgoedinstelling
Gelders Archief
Plaats instelling
Arnhem
Collectiegebied
Gelderland
Archief
0207
Registratienummer
6487
Aktenummer
30
Registratiedatum
26-05-1848
Akteplaats
Appeltern (West Maas en Waal)

===Marriage===:Johanna married Theodorus van de Heijden on 09-05-1881 Source: BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Brabants Historisch Informatie Centrum
Plaats instelling
's-Hertogenbosch
Collectiegebied
Noord-Brabant
Archief
50
Registratienummer
8242
Aktenummer
15
Registratiedatum
09-05-1881
Akteplaats
Veghel
Collectie
Bron: boek, Deel: 8242, Periode: 1881
Boek
Huwelijksregister Veghel 1881

:Johanna married Gerardus on 04-05-1885 Source: BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Brabants Historisch Informatie Centrum
Plaats instelling
's-Hertogenbosch
Collectiegebied
Noord-Brabant
Archief
50
Registratienummer
8243
Aktenummer
16
Registratiedatum
04-05-1885
Akteplaats
Veghel
Boek
Huwelijksregister Veghel 1885
Opmerking
Akte bevat meer informatie.


===Death===
:Johanna died on 18-01-1933 BS Overlijden
Erfgoedinstelling
Het Utrechts Archief
Plaats instelling
Utrecht
Collectiegebied
Utrecht
Archief
463
Registratienummer
748-01
Aktenummer
98
Registratiedatum
18-01-1933
Akteplaats
Utrecht
Collectie
Utrecht 1933
Opmerking
overledene woonde in Amersfoort


== Sources ==
Externe link: https://www.WikiTree.com/wiki/Van Langeveld-4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van Langeveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna van Langeveld

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van Langeveld

Adriana van Beek
< 1764-< 1841
Theodorus Zwaans
< 1803-1854

Johanna van Langeveld
1848-1933


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 mei 1848 lag rond de 14,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Typering van het weer: helder. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • Van 21 november 1848 tot 1 november 1849 was er in Nederland het kabinet De Kempenaer - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. J.M. de Kempenaer (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
    • In het jaar 1848: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Grote goudvondst in Californië. Begin van de Californische goldrush.
      • 21 februari » Duitsland - Karl Marx publiceert het Manifest van de Communistische Partij.
      • 24 maart » Relletjes op de Dam in Amsterdam.
      • 29 mei » Wisconsin wordt de 30e staat van de Verenigde Staten.
      • 19 augustus » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Bagdad in het Ottomaanse Rijk tot aartsbisdom.
      • 3 november » De nieuwe Nederlandse Grondwet van Johan Thorbecke wordt geproclameerd.
    • De temperatuur op 18 januari 1933 lag tussen -4,0 °C en 1,6 °C en was gemiddeld -1,7 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
      • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
      • 22 juli » Wiley Post wordt de eerste persoon die alleen om de wereld vliegt. Hij legt 25 094km af in 7 dagen, 18 uur en 45 minuten.
      • 7 augustus » Begin van de Genocide van Simele. Het Irakese leger vernietigt, onder toezicht van de Britten, tientallen Assyrische dorpen en vermoordt daarbij duizenden Assyriërs.
      • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
      • 16 december » Abe de Vries en Sipke Castelein winnen de vijfde Elfstedentocht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Langeveld


    De publicatie Stamboom Swanenberg is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bart Swanenberg, "Stamboom Swanenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-swanenberg/I129.php : benaderd 11 januari 2026), "Johanna van Langeveld (1848-1933)".