Stamboom Stuut » Auktje Huizinga (????-1940)

Persoonlijke gegevens Auktje Huizinga 


Gezin van Auktje Huizinga

Zij is getrouwd met Willem Stuut.

Zij zijn getrouwd te Hoogkerk.


Kind(eren):

  1. Tidde Stuut  -1935
  2. Gerrit Stuut  -1879
  3. Anna Stuut  1880-1933
  4. Gerrit Stuut  1882-1882
  5. Willem Stuut  -1887

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Auktje Huizinga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Auktje Huizinga

Auktje Huizinga
????-1940


Willem Stuut
1853-1889

Anna Stuut
1880-1933
Gerrit Stuut
1882-1882

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 december 1940 lag tussen 0,7 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 6,8 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Dzsingisz Gabor, Nederlands politicus en bestuurder
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Capitulatie van het Nederlandse leger.
    • 20 mei » In Auschwitz wordt een concentratiekamp ingericht.
    • 28 mei » De Belgische koning Leopold III capituleert met zijn troepen (zie België in de Tweede Wereldoorlog).
    • 25 juni » De Nederlandse onderzeeboot O 13 keert niet terug van een patrouille op de Noordzee en wordt officieel als vermist beschouwd.
    • 31 oktober » Göring erkent zijn nederlaag, einde van de Slag om Engeland luchtoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Huizinga

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huizinga.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huizinga.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huizinga (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Stuut is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Stuut, "Stamboom Stuut", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stuut/I403.php : benaderd 10 januari 2026), "Auktje Huizinga (????-1940)".