Stamboom Stumpf » Ferdinand Stumpf (1902-1956)

Persoonlijke gegevens Ferdinand Stumpf 


Gezin van Ferdinand Stumpf

Hij is getrouwd met Maria Theodora Onstenk.

Toestemming voor het huwelijk is september 1927 verkregen te Hilversum.Bron 3

Zij zijn getrouwd op 21 september 1927 te Hilversum, hij was toen 25 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Ferdinand Stumpf  ± 1938-1983
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ferdinand Stumpf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ferdinand Stumpf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ferdinand Stumpf


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Ferdinand Stumpf



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. http://www.graftombe.nl/names/info/742313/stumpf
    3. De Gooische Post 10/9/1927
    4. http://familytreemaker.genealogy.com/users/v/a/n/Nicoline-Van-der-eydenwelsch/WEBSITE-0001/UHP-0302.html

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 augustus 1902 lag tussen 6,2 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (10%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
      • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
      • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 21 september 1927 lag tussen 14,4 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
      • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
      • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
      • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
      • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
      • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • De temperatuur op 8 januari 1956 was gemiddeld 0,3 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 7,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Soedan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk en Egypte.
      • 2 maart » Marokko wordt onafhankelijk.
      • 8 augustus » Mijnramp van Marcinelle: een brand in de kolenmijn Le Bois-du-Cazier in Marcinelle eist 262 doden.
      • 13 september » IBM lanceerde de eerste harde schijf voor dataopslag: de RAMAC
      • 31 oktober » Hongaarse Arbeiderspartij wordt ontbonden en vervangen door een nieuwe communistische partij, de Hongaarse Socialistische Arbeiderspartij
      • 18 december » Japan treedt toe tot de Verenigde Naties.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stumpf

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stumpf.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stumpf.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stumpf (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Stumpf is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Mostert, "Stamboom Stumpf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stumpf/I18131.php : benaderd 23 februari 2026), "Ferdinand Stumpf (1902-1956)".