Stamboom Stuivenberg » Steven Jans Duursma (1866-1959)

Persoonlijke gegevens Steven Jans Duursma 

Bron 1

Gezin van Steven Jans Duursma

Hij is getrouwd met Trijntje de Jong.

Bijzonderheden:
Huwelijk ontbonden bij vonnis van de arrondissementsrechtbank te Heerenveen d.d. 8 december 1921


 

Zij zijn getrouwd op 1 april 1893 te Drachten, Smallingerland, Friesland, Nederland., hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Duursma  1894-1982
  2. Ruurd Duursma  1897-????

Gebeurtenis (Separation).

Het echtpaar is gescheiden.


Notities over Steven Jans Duursma

m" data-title="'Voornaam' | translate" data-sortable="'order_s_voornaam'">Stevensortable="'order_s_achternaam'">Duursmanding" data-title-text="Datum" data-title="'Datum' | translate" data-sortable="'order_i_datum'">18-11-1866e" data-sortable="'order_s_plaats'">Opsterlanded_type_title'">Geboorteaktess="ng-binding">Geboorteregister 1866"ng-binding">Soort registratie: Geboorteaktem: 19-11-1866"ng-binding ng-scope" data-ng-if="!isSpecial()">Steven Duursma geboren op 18-11-1866 de">
    ding" data-ng-click="simpleSearchPerson(person)">Jan Stevens Duursma div class="ng-binding ng-scope" data-ng-if="!isSpecial()">Hiltje Annes Hogeveen .a-ng-if="!isSpecial()">er 1866, archiefnummer 30-28, Burgerlijke Stand Opsterland - Tresoar, inventarisnummer 1042, aktenummer 344erland/li>
m" data-title="'Voornaam' | translate" data-sortable="'order_s_voornaam'">Trijntjea-sortable="'order_s_achternaam'">de Jong_title'">bruidext="Plaats" data-title="'Plaats' | translate" data-sortable="'order_s_plaats'">Smallingerlandstratie' | translate" data-sortable="'order_s_deed_type_title'">Huwelijksaktepan="7">>Bron: BS Huwelijktrong data-translate="">Datum: 18-03-1922cheidingsakte"deed.metadata.diversen | picRawHtml">Vonnis van de arrondissementsrechtbank te Heerenveen d.d. 8 december 1921


<
    ="ng-binding ng-scope" data-ng-if="!isSpecial()">Steven Duursma
tje de Jong .ng-scope" data-ng-if="register.metadata.naam">Huwelijksregister 1922, archiefnummer 30-33, Burgerlijke Stand Smallingerland - Tresoar, inventarisnummer 2059, aktenummer 8ranslate="">Gemeente: Smallingerlands="ng-scope">Periode: 1922

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Steven Jans Duursma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Steven Jans Duursma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Steven Jans Duursma

Steven Jans Duursma
1866-1959

1893
Jan Duursma
1894-1982
Ruurd Duursma
1897-????

Toon totale kwartierstaat

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 november 1866 lag rond de 4,9 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 20 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De opera Zaide van componist W.A. Mozart gaat in première in Frankfurt.
    • 20 juli » In de Adriatische Zee vindt in het kader van de Pruisisch-Oostenrijkse Oorlog de Slag bij Lissa plaats.
    • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
    • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
    • 23 augustus » Verdrag van Praag waarbij de Duitse Bond wordt ontbonden, en Sleeswijk-Holstein, Hannover, Hessen-Kassel, Nassau en Frankfurt door Pruisen worden geannexeerd.
    • 31 oktober » Begin graven vaargeul voor de Nieuwe Waterweg.
  • De temperatuur op 1 april 1893 lag rond de 10,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Première van de opera Manon Lescaut van Giacomo Puccini in Turijn.
    • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
    • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
    • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
    • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
  • De temperatuur op 7 april 1959 lag tussen 2,5 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (32%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Benoeming van Petrus Moors tot bisschop van Roermond in Nederland.
    • 29 mei » Onder de bietenakker van boer Boon in Slochteren boort de NAM aardgas aan.
    • 20 augustus » De SS Rotterdam wordt door de Holland Amerika Lijn in gebruik genomen.
    • 18 november » Peter Koelewijn brengt Kom van dat dak af uit.
    • 22 november » Wim Kras maakt voor FC Volendam zijn debuut in een thuiswedstrijd tegen Ajax. Met 15 jaar en 290 dagen is hij de jongste speler in de Eredivisie ooit.
    • 1 december » Twaalf landen, waaronder de Verenigde Staten en de Sovjet-Unie, tekenen het Zuidpoolverdrag waarbij Antarctica wordt gevrijwaard van militaire activiteiten. Dit was de eerste wapenovereenkomst in de Koude Oorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Duursma