Stamboom Straver » Gerardus Flenterie (1916-)

Persoonlijke gegevens Gerardus Flenterie 


Gezin van Gerardus Flenterie

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Flenterie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Flenterie

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Flenterie

Gerardus Flenterie
1916-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://hetutrechtsarchief.nl/collectie/9101A17FA18788B3E0534701000A9DF1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 januari 1916 lag tussen 4,6 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 0,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Horton Foote, Amerikaans toneel- en scenarioschrijver († 2009)
      • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
      • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
      • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
      • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
      • 15 december » Einde van de Slag om Verdun.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1912 » Jacques Ellul, Frans socioloog, filosoof en theoloog († 1994)
    • 1913 » Pierre Le Gloan, Frans gevechtspiloot uit de Tweede Wereldoorlog († 1943)
    • 1915 » Don Edwards, Amerikaans politicus († 2015)
    • 1915 » Ibolya Csák, Hongaars atlete († 2006)
    • 1916 » Hans Haasmann, Nederlands schoonspringer († 2008)
    • 1917 » King, Braziliaans voetballer

    Over de familienaam Flenterie


    De publicatie Stamboom Straver is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kim Faaij-Straver, "Stamboom Straver", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-straver/I885.php : benaderd 23 februari 2026), "Gerardus Flenterie (1916-)".