Stamboom Storm » Jan van Ravenhorst (1915-)

Persoonlijke gegevens Jan van Ravenhorst 


Gezin van Jan van Ravenhorst

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van Ravenhorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan van Ravenhorst

Jan van Ravenhorst
1915-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 maart 1915 lag tussen 3,7 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
      • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
      • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
      • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
      • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
      • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » László Lékai, Hongaars aartsbisschop en kardinaal († 1986)
    • 1911 » Gustavo Díaz Ordaz, president van Mexico (1964-1970) († 1979)
    • 1917 » Giovanni Benedetti, Italiaans bisschop († 2017)
    • 1917 » Millard Kaufman, Amerikaans regisseur en schrijver († 2009)
    • 1918 » Pádraig Faulkner, Iers politicus († 2012)
    • 1919 » Frank Campanella, Amerikaans acteur († 2006)

    Over de familienaam Van Ravenhorst


    De publicatie Stamboom Storm is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arthur Storm, "Stamboom Storm", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-storm/I3775.php : benaderd 5 maart 2026), "Jan van Ravenhorst (1915-)".