Stamboom Stollmeyer » Hendrikus Johannes STOLLMEYER (1920-2005)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Johannes STOLLMEYER 


Gezin van Hendrikus Johannes STOLLMEYER

Hij is getrouwd met Maria (Moesja) PETELINA.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Hendrikus Johannes STOLLMEYER

BIRT: RIN MH:IF254
DEAT: RIN MH:IF255

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Johannes STOLLMEYER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Johannes STOLLMEYER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Johannes STOLLMEYER

Hendrikus Johannes STOLLMEYER
1920-2005



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 februari 1920 lag tussen 1,6 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 4,9 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
      • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
      • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
      • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
      • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
      • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
    • De temperatuur op 23 augustus 2005 lag tussen 8,8 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (22%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 7 april » Andreas Grassl alias Pianoman wordt door de politie in Sheerness (Kent; Engeland) opgepakt, terwijl hij er verward en gekleed in een nat pak door de straten dwaalde.
      • 7 juni » Johan Cruijff, Sjoukje Dijkstra, Anton Geesink, Nico Rienks en Ard Schenk zijn door NOC*NSF onderscheiden met de Fanny Blankers-Koen Trofee. De vijf zijn de eerste winnaars van de prijs, die door NOC*NSF gezien wordt als de Nobelprijs van de sport.
      • 15 juli » Bij wedstrijden in Moskou scherpt de Russische atlete Tatjana Lysenko het zes jaar oude wereldrecord kogelslingeren (76,07 meter) van Mihaela Melinte aan tot 77,06 meter.
      • 19 oktober » Saddam Hoessein staat terecht in Bagdad voor misdaden tegen de menselijkheid.
      • 31 oktober » Ophokplicht geldt ook voor particulieren met hobbykippen in gevoelige natuurgebieden (in verband met vogelgriep).
      • 26 november » In Hasselt (België) wordt het Junior Eurovisiesongfestival gehouden, dat door Wit-Rusland gewonnen wordt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam STOLLMEYER


    De publicatie Stamboom Stollmeyer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Stollmeyer, "Stamboom Stollmeyer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stollmeyer/I397.php : benaderd 26 februari 2026), "Hendrikus Johannes STOLLMEYER (1920-2005)".