Stamboom Stolck » Cornelia Jacoba Stolk (1904-1985)

Persoonlijke gegevens Cornelia Jacoba Stolk 


Gezin van Cornelia Jacoba Stolk

Zij is getrouwd met Adrianus Langendoen.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1926 te Oostvoorne, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud. Zij waren respectievelijke 22 jaar en 29 jaar oud.

Datum: archief 094 registratienr 727,akte nr 8

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Jacoba Stolk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Jacoba Stolk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Jacoba Stolk

Willem Stolk
1836-1926
Abraham Stolk
1868-1947

Cornelia Jacoba Stolk
1904-1985

1926

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 februari 1904 lag tussen 0,5 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
      • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
      • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
      • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
      • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
      • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
    • De temperatuur op 6 mei 1926 lag tussen 2,5 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 5,6 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
      • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
      • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
      • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
      • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
      • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stolk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stolk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stolk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stolk (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Stolck is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arjan Stolk, "Stamboom Stolck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stolck/I6490.php : benaderd 7 januari 2026), "Cornelia Jacoba Stolk (1904-1985)".