Stamboom Stolck » Emmietje "Emmy" Stolk (1912-1998)

Persoonlijke gegevens Emmietje "Emmy" Stolk 


Gezin van Emmietje "Emmy" Stolk

Zij is getrouwd met Jan Zuidgeest.

Zij zijn op 2 oktober 1937 te Vlaardingen, Zuid-Holland, Nederland in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd op 13 oktober 1937 te Vlaardingen, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 24 jaar oud. Zij waren respectievelijke 24 jaar en 29 jaar oud.

getuige: neeltje stolk 30jr, tweelingzuster, gerarda van gils schoonzuster der bruid
Datum: bron: boek van stolwijk naar hendrik-ido-ambacht( zie blz 276 nr 7 van huw)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emmietje "Emmy" Stolk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Emmietje "Emmy" Stolk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Emmietje Stolk

Marinus Stolk
1851-1916
Maria Boender
1855-1933
Marinus Stolk
1883-1967
Neeltje van Es
1884-± 1969

Emmietje Stolk
1912-1998

1937

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 oktober 1912 lag tussen 7,6 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
      • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
      • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
      • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
      • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
    • De temperatuur op 13 oktober 1937 lag tussen 8,6 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 18 maart » Een ontploffing in een schoolgebouw in New London veroorzaakt een instorting en meer dan 450 doden.
      • 18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
      • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
      • 13 april » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Celebes in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Manado en de Apostolische Prefectuur Makassar.
      • 26 april » Het Spaanse stadje Guernica wordt door Duitse bombardementen vrijwel van de kaart geveegd.
      • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 24 februari 1998 lag tussen 8,2 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
      • 26 januari » De Amerikaanse president Bill Clinton ontkent een seksuele relatie te hebben gehad met Monica Lewinsky.
      • 10 juni » In België wordt ex-minister Alain Van der Biest veroordeeld tot 30 maanden celstraf.
      • 10 juni » In de openingswedstrijd van het WK voetbal wint titelverdediger Brazilië met 2-0 van Schotland door een treffers van César Sampaio en Tom Boyd (eigen doelpunt).
      • 27 oktober » Gerhard Schröder wordt bondskanselier van Duitsland.
      • 26 november » Tony Blair spreekt als eerste minister-president van het Verenigd Koninkrijk het Ierse parlement toe.
      • 19 december » Het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden start een impeachment-procedure tegen president Bill Clinton.
    • De temperatuur op 27 februari 1998 lag tussen 7,0 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
      • 20 januari » De Communistische Partij in Chili klaagt oud-dictator Augusto Pinochet aan wegens schendingen van de mensenrechten.
      • 5 februari » In Six Flags America wordt de attractie ROAR geopend.
      • 21 mei » President Soeharto van Indonesië treedt af.
      • 1 juni » De Europese Centrale Bank wordt opgericht met Frankfurt als vestigingsplaats.
      • 14 juli » Hardloper Hicham El Guerrouj verbetert in Rome het wereldrecord op de 1500 meter en zet het op 3.26,00.
      • 18 september » Ontslag van de Nederlander Paul Verschuren als bisschop van Bisdom Helsinki (Finland).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » Mark Light, Amerikaans autocoureur († 1975)
    • 1913 » Luigi Piotti, Italiaans autocoureur († 1971)
    • 1914 » Dylan Thomas, Brits schrijver en dichter († 1953)
    • 1914 » Eluned Phillips, Welsh bard († 2009)
    • 1916 » Kazimierz Brandys, Pools schrijver (overleden 2000
    • 1917 » Arne Andersson, Zweeds atleet († 2009)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stolk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stolk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stolk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stolk (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Stolck is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arjan Stolk, "Stamboom Stolck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stolck/I5110.php : benaderd 4 februari 2026), "Emmietje "Emmy" Stolk (1912-1998)".