Stamboom Stolck » Henri Maria Gustave Stolk (1933-2011)

Persoonlijke gegevens Henri Maria Gustave Stolk 


Gezin van Henri Maria Gustave Stolk

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 1 september 1955 te Antwerpen, Antwerpen, België, hij was toen 22 jaar oud. Zij waren respectievelijke 22 jaar en 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henri Maria Gustave Stolk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henri Maria Gustave Stolk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henri Maria Gustave Stolk

Henri Maria Gustave Stolk
1933-2011

1955
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 maart 1933 lag tussen 4,5 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 14 maart » René Felber, Zwitsers politicus
      • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
      • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
      • 22 juli » Wiley Post wordt de eerste persoon die alleen om de wereld vliegt. Hij legt 25 094km af in 7 dagen, 18 uur en 45 minuten.
      • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
      • 16 november » De Verenigde Staten knopen diplomatieke banden aan met de Sovjet-Unie
    • De temperatuur op 1 september 1955 lag tussen 10,7 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (42%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 3 april » In Sclessin bij Luik breekt brand uit in Cinema Rio. Hierbij vallen 39 doden waarvan 22 kinderen.
      • 15 mei » Oostenrijk herkrijgt zijn soevereiniteit na de bezetting door nazi-Duitsland (vanaf 1938) en de geallieerden (vanaf 1945).
      • 27 juli » Oostenrijk wordt onafhankelijk, de grote mogendheden beëindigen de bezetting.
      • 21 september » Voor het eerst is er een Nederlandse voetbalclub in een Europacuptoernooi actief. PSV verliest uit met 6-1 van Rapid Wien.
      • 31 oktober » Bernardus Alfrink wordt benoemd tot aartsbisschop van Utrecht.
      • 9 december » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes La Serena.
    • De temperatuur op 23 februari 2011 lag tussen -2,3 °C en 3,7 °C en was gemiddeld 0,4 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 7,6 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » In de buurt van Maagdenburg, Duitsland komen een goederentrein en een passagierstrein in botsing. 10 mensen laten hierbij het leven.
      • 11 februari » Na 30 jaar presidentschap stapt Hosni Moebarak van Egypte na 18 dagen van massale protesten op.
      • 9 april » In het Familiepark Drievliet worden de attracties Kwal, Nautilus, Draaikolk en Glijbaan Brigade geopend.
      • 15 mei » In Spanje breken een week voor de lokale verkiezingen, grote straatprotesten uit tegen sociale, economische en politieke misstanden in het land.
      • 22 juli » In Noorwegen komen 77 mensen, vooral jongeren, om het leven als gevolg van twee aanslagen: een bomaanslag in Oslo en een reeks beschietingen tijdens een jongerenkamp van de Arbeiderspartij op het eiland Utøya.
      • 8 december » Bert van Marwijk verlengt zijn contract als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal met vier jaar.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stolk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stolk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stolk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stolk (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Stolck is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arjan Stolk, "Stamboom Stolck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stolck/I4260.php : benaderd 24 januari 2026), "Henri Maria Gustave Stolk (1933-2011)".