Stamboom Stolck » Marijtje Teunisd Stolck (± 1642-1686)

Persoonlijke gegevens Marijtje Teunisd Stolck 

  • Patroniem Teunisd.
  • Zij is geboren rond 1642 in Kralingen, Zuid-Holland, Nederland.
  • Zij is overleden op 27 november 1686 in Kralingen, Zuid-Holland, Nederland.
    Plaatscorrectie: waarschijnlijk
  • Een kind van Teunis Stolck en Grietje Zuurbes
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 februari 2022.

Gezin van Marijtje Teunisd Stolck

Zij is getrouwd met David Levelangh.

Zij zijn getrouwd op 13 november 1663 te Kralingen, Zuid-Holland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marijtje Teunisd Stolck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marijtje Teunisd Stolck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marijtje Stolck

Teunis Stolck
1613-1693

Marijtje Stolck
± 1642-1686

1663

David Levelangh
± 1627-1714


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
      • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
      • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stolck

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stolck.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stolck.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stolck (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Stolck is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arjan Stolk, "Stamboom Stolck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stolck/I2264.php : benaderd 13 januari 2026), "Marijtje Teunisd Stolck (± 1642-1686)".