Stamboom Stolck » Helena Elisabeth Stolk (1917-2010)

Persoonlijke gegevens Helena Elisabeth Stolk 


Gezin van Helena Elisabeth Stolk

Zij is getrouwd met Jacobus Hendricus Schijffelen.

Zij zijn getrouwd op 25 juli 1940 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Elisabeth Stolk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Elisabeth Stolk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Elisabeth Stolk

Helena Elisabeth Stolk
1917-2010

1940

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 mei 1917 lag tussen 11,0 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
      • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
      • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
      • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
      • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
      • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
    • De temperatuur op 25 juli 1940 lag tussen 10,4 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 11,6 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 12 mei » De Nederlandse mijnenlichter Bulgia gaat verloren bij een aanval door een Duits vliegtuig. Hierbij komen dertien opvarenden om het leven.
      • 17 mei » Hitler bepaalt dat Nederland geen militair, maar een civiel Duits bestuur zal krijgen.
      • 14 juni » Het eerste officiële gevangenentransport, met ongeveer 720 Poolse politieke gevangenen uit Tarnów, komt aan bij het concentratiekamp Auschwitz.
      • 27 juli » Bugs Bunny maakt zijn entree in de cartoon A Wild Hare
      • 31 augustus » Eerste uitgave van het opinieblad Vrij Nederland in een oplage van 1000 exemplaren.
      • 5 november » In de Verenigde Staten wordt Franklin Delano Roosevelt voor de derde keer verkozen tot President van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 21 april 2010 lag tussen 2,4 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (54%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 23 april » Heropening van de Sinan Erdem Dome in Istanboel.
      • 30 mei » Naar tienjaarlijkse gewoonte vindt in Dendermonde de ommegang van het Ros Beiaard plaats.
      • 11 juni » In de openingswedstrijd van het WK voetbal speelt gastland Zuid-Afrika in Johannesburg met 1-1 gelijk tegen Mexico.
      • 13 juni » De N-VA aan Vlaamse kant en PS aan Waalse kant, zijn de winnaars van de Belgische federale verkiezingen 2010, welke noodzakelijk waren nadat de regering ten val kwam.
      • 30 september » De regering van Ecuador kondigt de staat van beleg af, nadat honderden agenten president Rafael Correa hadden bestookt met traangas en water toen hij ze in de hoofdstad Quito probeerde toe te spreken.
      • 31 oktober » In Ivoorkust worden presidentsverkiezingen gehouden. Geen van de kandidaten behaalt een meerderheid, waardoor op 28 november 2010 een tweede ronde gehouden wordt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1914 » Jan Bonekamp, Nederlands verzetsman († 1944)
    • 1914 » Max Perutz, Oostenrijks biochemicus († 2002)
    • 1918 » Bram Pais, Nederlands-Amerikaans natuurkundige en wetenschapshistoricus († 2000)
    • 1919 » Jo Stroomberg, Nederlands zwemster († 1984)
    • 1919 » Mitja Ribičič, Sloveens communist en politicus († 2013)
    • 1919 » Sven Olsson (29), Zweeds voetballer

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stolk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stolk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stolk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stolk (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Stolck is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arjan Stolk, "Stamboom Stolck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stolck/I12636.php : benaderd 20 februari 2026), "Helena Elisabeth Stolk (1917-2010)".