Stamboom Stitselaar/Stittelaar » Jacob Jansen van de Kuilen (± 1670-????)

Persoonlijke gegevens Jacob Jansen van de Kuilen 

  • Hij is geboren rond 1670.

Gezin van Jacob Jansen van de Kuilen

(1) Hij is getrouwd met Maritjen Willems.

Zij zijn getrouwd voor 1688.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Geurtje Jansen.

Zij zijn getrouwd op 9 oktober 1707 te Lunteren.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Jansen van de Kuilen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Jansen van de Kuilen

Jacob Jansen van de Kuilen
± 1670-????

(1) < 1688

Maritjen Willems
± 1670-< 1707

(2) 1707

Geurtje Jansen
± 1677-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Jacob Jansen van de Kuilen



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van de Kuilen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Stitselaar, "Stamboom Stitselaar/Stittelaar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stitselaar/I930.php : benaderd 12 januari 2026), "Jacob Jansen van de Kuilen (± 1670-????)".