Stamboom Stekelenburg » Dirkje Johanna (Dit) Stekelenburg (1921-2010)

Persoonlijke gegevens Dirkje Johanna (Dit) Stekelenburg 

Bronnen 1, 2, 3, 4

Gezin van Dirkje Johanna (Dit) Stekelenburg

Zij is getrouwd met Aart Dros.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1943 te Breukelen, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje Johanna (Dit) Stekelenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirkje Johanna (Dit) Stekelenburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje Johanna (Dit) Stekelenburg

Dirkje Johanna (Dit) Stekelenburg
1921-2010

1943

Aart Dros
1917-1996


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. (Niet openbaar)
    4. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 oktober 1921 lag tussen 14,4 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
      • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
      • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
      • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
      • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
      • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
    • De temperatuur op 11 mei 1943 lag tussen 8,2 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 9,5 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 31 maart » Bombardement op het westen van Rotterdam, 326 doden en vierhonderd gewonden.
      • 19 april » Albert Hofmann ontdekt het hallucinogene effect van lsd.
      • 24 mei » Admiraal Karl Dönitz laat de onderzeebootoorlog in de Noord-Atlantische Oceaan afbreken wegens de hoge eigen verliezen.
      • 17 augustus » Conferentie van Quebec begint.
      • 11 september » De nazi's beginnen met de vernietiging van de getto's van Minsk en Lida in Wit-Rusland.
      • 12 september » Naar eerst in 'huisarrest' gezeten te hebben wordt Benito Mussolini bevrijdt door de Duitsers, onder leiding van Otto Skorzeny.
    • De temperatuur op 21 juni 2010 lag tussen 6,7 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (75%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 20 maart » De Spaanse wielrenner Óscar Freire wint voor de derde keer Milaan-San Remo.
      • 25 maart » De politie in Venezuela houdt directeur Guillermo Zuloaga van Globovision korte tijd vast. President Hugo Chávez beschuldigt de nieuwszender van "mediaterrorisme".
      • 27 april » Voetballer Mark de Vries van Cambuur Leeuwarden wint de Gouden Stier als beste speler in de Nederlandse Jupiler League in het seizoen 2009/10.
      • 2 juli » In Epcot wordt de attractie Captain EO heropend.
      • 4 juli » HTM-tramlijn 19 wordt in gebruik genomen.
      • 13 juli » Het ministerie van Defensie ontkent dat een vliegtuig van de Nederlandse luchtmacht in het luchtruim van Venezuela is geweest, nadat de regering van het Zuid-Amerikaanse land een klacht tegen Nederland heeft ingediend omdat het toestel begin deze maand drie keer illegaal Venezuela zou zijn binnengedrongen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2008 » Kermit Love (91), Amerikaans kostuumontwerper, poppenspeler en -ontwerper (schepper van Pino)
    • 2008 » Mosje Temming (68), Nederlands voetballer
    • 2010 » Larry Jon Wilson (69), Amerikaans countryzanger
    • 2011 » Maria Gomes Valentim (114), bij leven oudste vrouw ter wereld
    • 2011 » Mary Michon (71), Nederlands programmamaakster, schrijfster en actrice
    • 2011 » Paul Goeken (48), Nederlands auteur, schreef ook onder het pseudoniem Suzanne Vermeer

    Over de familienaam Stekelenburg


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan-Willem Stekelenburg, "Stamboom Stekelenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stekelenburg/I500131.php : benaderd 18 januari 2026), "Dirkje Johanna (Dit) Stekelenburg (1921-2010)".