Stamboom Steinmeier/De Vries » Cornelis Sinke (1883-1962)

Persoonlijke gegevens Cornelis Sinke 

Bronnen 1, 2, 3, 4

Gezin van Cornelis Sinke

Hij is getrouwd met Antonette de Mol.

Huwelijk Cornelis Sinke en Antonetta de Mol, 01-06-1911
Soort akte: Huwelijksakte
Aktedatum: 01-06-1911
Aktenummer: 2
Huwelijksdatum: 01-06-1911
Huwelijksplaats: Baarland
Bruidegom: Cornelis Sinke
Geboorteplaats: Ellewoutsdijk
Leeftijd: 27
Beroep: Arbeider
Bruid: Antonetta de Mol
Geboorteplaats: Baarland
Leeftijd: 24
Beroep: Zonder
Vader bruidegom: Cornelis Sinke
Beroep: Schaapherder
Moeder bruidegom: Jacomina van der Schraaf
Beroep: Zonder
Vader bruid: Anthonie de Mol
Moeder bruid: Cornelia Koole
Beroep: Zonder
Toegangsnummer: 25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
Gemeente: Baarland
Inventarisnummer: BAA-H-1911

Zij zijn getrouwd op 1 juni 1911 te Baarlan, Zeeland, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.


Notities over Cornelis Sinke

Geboorteakte Cornelis Sinke, 03-11-1883
Soort akte: Geboorteakte
Aktedatum: 1883
Aktenummer: 26
Geboortedatum: 03-11-1883
Geboorteplaats: Ellewoutsdijk
Kind: Cornelis Sinke
Geslacht: Mannelijk
Vader: Cornelis Sinke
Leeftijd: 40
Beroep: schaapherder
Moeder: Jacomina van der Schraaf
Beroep: arbeidster
Gemeente: Ellewoutsdijk
Toegangsnummer: 25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
Inventarisnummer: ELW-G-1883

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Sinke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Sinke

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Sinke


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Online Begraafplaatsen - Nederlandse Begraafplaatsen, via http://www.myheritage.nl/research/collec...

      Cornelis Sinke
      Geboorte: 3 nov 1883
      Overlijden: 28 jun 1962 - Netherlands
      Leeftijd: 78

    2. Gunnink Web Site, Jonathan Gunnink, Cornelis Sinke, 24 december 2011
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Gunnink Web Site
      Stamboom: Familytree
    3. Website van de familie sinke - schouw, Renata Schouw, Cornelis Sinke, 24 december 2011
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Website van de familie sinke - schouw
      Stamboom: schouw-stoop
    4. spanglo Web Site, james spanglo, Cornelis Sinke, 24 december 2011
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: spanglo Web Site
      Stamboom: van vickle

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 november 1883 lag rond de 6,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
      • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
      • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
      • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
      • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
      • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.
    • De temperatuur op 1 juni 1911 lag tussen 12,8 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 1 mei » Dina Sanson wordt in Rotterdam de eerste politievrouw van Nederland.
      • 31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
      • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
      • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
    • De temperatuur op 28 juni 1962 lag tussen 8,1 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (20%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De Londense krant The Sunday Times geeft voor het eerst de zondagsbijlage in kleurendruk uit.
      • 10 februari » Een spionnenruil vindt plaats tussen de Russische spion Rudolf Abel en de door de Russen neergehaalde Gary Powers.
      • 18 maart » Frankrijk en Algerije tekenen een overeenkomst die het einde van de Algerijnse Oorlog inluidt.
      • 19 april » Bisschopswijding van twaalf kardinalen in de basiliek van Sint-Jan van Lateranen in Rome door paus Johannes XXIII.
      • 1 juni » In Kerkrade wordt profvoetbalclub Roda JC opgericht na een fusie tussen Roda Sport en Rapid JC.
      • 18 oktober » De Nobelprijs voor de Fysiologie of Geneeskunde wordt toegekend aan James Watson, Francis Crick en Maurice Wilkins voor de ontdekking van de structuur van DNA.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sinke

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sinke.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sinke.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sinke (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Herman Steinmeier, "Stamboom Steinmeier/De Vries", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steinmeier/R2151.php : benaderd 29 december 2025), "Cornelis Sinke (1883-1962)".