Stamboom Steenhof » Robert Miedema (1934-2004)

Persoonlijke gegevens Robert Miedema 


Gezin van Robert Miedema

Hij heeft/had een relatie met Madelon Steenhof.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Robert Miedema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Overlijdensadvertentie
  2. Overlijdensadvertentie

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 augustus 1934 lag tussen 9,1 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
    • 17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
    • 14 maart » Eugene Cernan, Amerikaans astronaut, laatste mens op de maan († 2017)
    • 7 april » Een door een aardverschuiving veroorzaakte tsunami in het Tafjord, Noorwegen, kost aan 40 mensen het leven.
    • 1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
    • 15 september » De Nederlandse wielrenners Sam Hoevens, Klaas van Nek jr. en Flip Reijnders komen bij Schoorldam om het leven nadat hun auto in botsing komt met een stoomtram.
  • De temperatuur op 16 augustus 2004 lag tussen 14,6 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 16,3 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (16%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 11 april » Arjan Erkel wordt na 20 maanden gevangenschap bevrijd.
    • 16 mei » FC Zwolle degradeert, ondanks een felle eindspurt, na 2 weer jaar uit de Eredivisie. In de Kuip wordt de cruciale wedstrijd met 7–1 van Feyenoord verloren.
    • 21 juni » Marc Dutroux hoort door Officier van Justitie Bourlet levenslang eisen in België, en ter beschikking stelling van de regering voor een periode van tien jaar voor psychiatrische behandeling. Dutroux' vrouw Michelle Martin hoort een eis van 30-35 jaar, en Michel Lelièvre 30 jaar.
    • 26 augustus » Een gewone vinvis strandt in Noordwijk.
    • 11 september » Bij een vliegtuigongeluk boven de Egeïsche Zee komen patriarch Petrus VII van Alexandrië en drie andere bisschoppen van het Patriarchaat van Alexandrië om het leven.
    • 4 november » De gezondheid van Yasser Arafat verslechtert, hij wordt opgenomen op de Intensive Care van het Franse ziekenhuis waar hij verblijft en raakt in coma, aldus de Palestijnse autoriteit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2003 » Idi Amin (75), president-dictator van Oeganda
  • 2003 » Lelé (85), Braziliaans voetballer
  • 2003 » Ype Schaaf (73), Nederlands predikant en journalist
  • 2005 » Frère Roger (90), Zwitsers-Frans theoloog
  • 2006 » Alfredo Stroessner (93), Paraguayaans president, dictator en militair
  • 2006 » Krijn Torringa (66), Nederlands presentator

Over de familienaam Miedema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Miedema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Miedema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Miedema (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Steenhof is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.W. Steenhof, "Stamboom Steenhof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steenhof/I1911.php : benaderd 3 maart 2026), "Robert Miedema (1934-2004)".