Stamboom Steenhagen » Vrerijck ook Frederik genoemd Arents op het Molenbelt ook van het Molenbelt (-< 1738)

Persoonlijke gegevens Vrerijck ook Frederik genoemd Arents op het Molenbelt ook van het Molenbelt 


Gezin van Vrerijck ook Frederik genoemd Arents op het Molenbelt ook van het Molenbelt

Afbeelding(en) Vrerijck ook Frederik genoemd Arents op het Molenbelt ook van het Molenbelt

Voorouders (en nakomelingen) van Vrerijck ook Frederik genoemd Arents op het Molenbelt ook van het Molenbelt


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Doopboek Nederduitsgerefomeerde kerk te Almelo
    2. Doopakte 1736 Nederduitsgereformeerde kerk te Almelo

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam Arents op het Molenbelt ook van het Molenbelt


    De publicatie Stamboom Steenhagen is opgesteld door J. Steenhagen (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Steenhagen, "Stamboom Steenhagen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steenhagen/I3108.php : benaderd 29 december 2025), "Vrerijck ook Frederik genoemd Arents op het Molenbelt ook van het Molenbelt (-< 1738)".