Stamboom Steenhagen » Marie "Marie" de Vegte (1926-2006)

Persoonlijke gegevens Marie "Marie" de Vegte 

  • Roepnaam is Marie.
  • Zij is geboren op 10 oktober 1926 in Almelo.Bron 1
  • Zij is overleden op 26 februari 2006 in Almelo, zij was toen 79 jaar oud.Bron 2
    Toch nog sneller dan verwacht is onze lieve en zorgzame moeder,oma en"ouwe oma"

    Marie Roodakker-de Vegte
    Weduwe van Bets Roodakker
    op de leeftijd van 80 jaar van ons heengegaan

    Zij heeft genoten van het leven
    en ons daar van veel meegegeven.
    Nu aan het eind van haar bestaan
    Zullen wij in alle dankbaarheid verder gaan

    Ans en Hans Hoppzak
    Marianka-Jan Willem
    Shannen, Veronique, Rowen
    Ronald-Karin
    Carlein
    Jan En Mia Roodakker
    Carla-Mark
    Debby-Richard
    Henk en Dinie Roodakker
    Joyce-Erik
    Mike
    Correspondentieadres:
    Bosweg 10
    8439 SN Oude Willem

    De crematieplechtigheid zal plaatshebben op donderdag 2 maart om
    11.30 uur in het crematorium te Almelo Willem de Clercqstraat 95

    Vooraf is er gelegenheid tot codoleren en afscheid nemen van 10.45tot
    11.00 uur in het uitvaartcentrum Vredenhof,Willem de Clercqstraat 89
    Almelo
    Tijdstip: 05:30:00
  • Zij is gecremeerd op 2 maart 2006 in Almelo.Bron 2
  • Een kind van Herm Jan de Vegte en Maria Geertruida Kuiters
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 oktober 2011.

Gezin van Marie "Marie" de Vegte


Tijdbalk Marie "Marie" de Vegte

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie de Vegte

Willem Kuiters
± 1852-1911
Johanna Nijhoff
± 1852-1920

Marie de Vegte
1926-2006


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Ans Roodakker
    2. Overlijdenskaart

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 oktober 1926 lag tussen 5,7 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 11,2 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
      • 7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
      • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
      • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
      • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
      • 25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.
    • De temperatuur op 26 februari 2006 lag tussen -2,2 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (56%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Niels Kerstholt en Liesbeth Mau-Asam worden in Heerenveen Nederlands Kampioen Shorttrack.
      • 23 maart » Darter Raymond van Barneveld gooit als eerste Nederlander ooit een 9-darter op een televisietoernooi tijdens de Holsten Premier League.
      • 23 mei » De Alaskische stratovulkaan Mount Cleveland barst uit.
      • 13 juli » In Hong Kong Disneyland wordt de attractie Autopia geopend.
      • 23 juli » Floyd Landis wint de 93ste editie van de Ronde van Frankrijk. Echter, later wordt hij uit de uitslag geschrapt wegens een positieve dopingtest, en wordt Óscar Pereiro uitgeroepen tot winnaar.
      • 9 augustus » De Duitse wielrenner Jens Voigt wint de Ronde van Duitsland.
    • De temperatuur op 2 maart 2006 lag tussen -2,5 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Er was 3,3 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 8,0 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 9 juni » In de openingswedstrijd van het WK voetbal wint gastland Duitsland in München met 4-2 van Costa Rica.
      • 11 juni » Opening van Toyota Park, een voetbalstadion met 20.000 zitplaatsen in Bridgeview, Illinois.
      • 9 juli » In Irkoetsk, in Rusland, stort S7 Airlines-vlucht 778 neer. Minstens 124 mensen, waaronder ook westerlingen, komen om.
      • 16 juli » Harry Potter en de Halfbloed Prins wordt voor het eerst aan publiek getoond door de schrijfster zelf
      • 8 augustus » Een aardbeving (3,5 op de schaal van Richter) treft de provincie Groningen. De oorzaak is waarschijnlijk de plaatselijke gaswinning.
      • 13 december » Biologen verklaren de Chinese vlagdolfijn met grote zekerheid uitgestorven nadat het dier afgelopen zomer niet meer was gezien in de Chinese rivier de Jangtsekiang.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Vegte

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vegte.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vegte.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vegte (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Steenhagen is opgesteld door J. Steenhagen (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Steenhagen, "Stamboom Steenhagen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steenhagen/I2734.php : benaderd 13 januari 2026), "Marie "Marie" de Vegte (1926-2006)".