De temperatuur op 2 december 1924 lag tussen 6,9 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
9 mei » Oprichting van de Rotterdamse Scheidsrechters Vereniging.
25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.
Trouwdag 18 mei 1951
De temperatuur op 18 mei 1951 lag tussen 8,3 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 10,4 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
11 januari » Oprichting van de Rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Zuid-Afrika met vier aartsbisdommen en zestien bisdommen. Tot de kerkprovincies behoren ook Basutoland en Swaziland met elk een bisdom.
28 januari » Opening van het Estádio Fonte Nova in Salvador, Brazilië.
18 februari » Joseph Baeten volgt de overleden Petrus Hopmans op als bisschop van Breda.
6 maart » Proces tegen Ethel en Julius Rosenberg begint
3 juni » Zaligverklaring van Paus Pius X in Rome door Paus Pius XII.
28 december » Oprichting van Het Apostolisch Genootschap
Dag van overlijden 22 maart 2005
De temperatuur op 22 maart 2005 lag tussen 8,9 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (12%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
23 januari » In Oekraïne wordt Viktor Joesjtsjenko beëdigd als president.
15 april » De bouw aan de Burj Khalifa is begonnen, wat uiteindelijk het hoogste gebouw ter wereld moet gaan worden.
24 april » Kardinaal Joseph Ratzinger wordt ingehuldigd als de 265e paus van de Rooms-Katholieke Kerk met de naam Paus Benedictus XVI.
24 juli » Het Amerikaans voetbalelftal wint de achtste editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale Brazilië met 1-0 (golden goal) te verslaan.
22 augustus » Maria Sjarapova neemt de eerste plaats van Lindsay Davenport over op de wereldranglijst voor tennissters. Ze is de eerste Russische speelster die de ranglijst aanvoert.
25 november » Viervoudig winnaar van de Ronde van Spanje, Roberto Heras, wordt op doping betrapt en gedeclasseerd.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. Steenhagen, "Stamboom Steenhagen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steenhagen/I1937.php : benaderd 12 februari 2026), "Jan "Jan" Steenhagen (1924-2005)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.