Stamboom Steenhagen » Aaltjen Eenink

Persoonlijke gegevens Aaltjen Eenink 


    Gezin van Aaltjen Eenink

    Zij is getrouwd met Hendrik Mennink.

    Toestemming voor het huwelijk is 15 april 1791 verkregen te Hengelo (Gelderland).

    Zij zijn getrouwd op 1 mei 1791 te Zelhem.Bron 1


    Kind(eren):

    1. Willem Mennink  ± 1795-1865 

    Voorouders (en nakomelingen) van Aaltjen Eenink

    Aaltjen Eenink

    1791
    Willem Mennink
    ± 1795-1865

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. trouwboek Nederduits Gereformeerde Gemeente

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 mei 1791 lag rond de 14,0 °C. Er was 44 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
      • 17 februari » Eerst uitvoering van de 93ste symfonie van Joseph Haydn, de eerste van zijn 12-delige Londense symfonieënreeks.
      • 4 maart » Vermont wordt toegelaten als 14e staat in de VS. Het is de eerste staat na de 13 'oorspronkelijke' staten die bij de VS wordt toegevoegd.
      • 3 mei » De eerste geschreven grondwet van Europa treedt in werking in Polen. (Poolse Grondwet van 3 mei 1791)
      • 22 augustus » Slaven komen in opstand op het eiland Hispaniola, waarmee het proces gestart wordt van de latere oprichting van Haïti en de Dominicaanse Republiek.
      • 30 september » Première van de opera Die Zauberflöte van Wolfgang Amadeus Mozart in Wenen.
      • 4 december » Eerste nummer van The Observer, de eerste zondagskrant ter wereld.

    Over de familienaam Eenink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eenink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eenink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eenink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Steenhagen is opgesteld door J. Steenhagen (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Steenhagen, "Stamboom Steenhagen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steenhagen/I102.php : benaderd 24 januari 2026), "Aaltjen Eenink".