Stamboom Steegs » Joannes Hendrickx

Persoonlijke gegevens Joannes Hendrickx 

    De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


    Gezin van Joannes Hendrickx

    Hij is getrouwd met Helena Scheemels.

    Zij zijn getrouwd op 29 april 1670 te Velden.

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Hendrickx?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Hendrickx


    De publicatie Stamboom Steegs is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ellen Steegs, "Stamboom Steegs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-steegs/I529.php : benaderd 4 januari 2026), "Joannes Hendrickx".