Stamboom Stappershoef » Pieternella/van Rengelertijn Ringelestijn (1874-????)

Persoonlijke gegevens Pieternella/van Rengelertijn Ringelestijn 


Gezin van Pieternella/van Rengelertijn Ringelestijn

Zij is getrouwd met Cornelis Bambacht.

Zij zijn getrouwd op 1 december 1893 te Herwijnen, zij was toen 19 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Jenneke Bambacht  1895-1995
  2. Cornelia Bambacht  1901-1986
  3. NN Bambacht  1904
  4. Cornelia Bambacht  1897-1897

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieternella/van Rengelertijn Ringelestijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieternella/van Rengelertijn Ringelestijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieternella/van Rengelertijn Ringelestijn

Pieternella/van Rengelertijn Ringelestijn
1874-????

1893
NN Bambacht
1904-1904

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 december 1893 lag rond de 4,1 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
    • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
    • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
    • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
    • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.

Over de familienaam Ringelestijn


De publicatie Stamboom Stappershoef is opgesteld door M. Stappershoef.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M. Stappershoef, "Stamboom Stappershoef", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stappershoef/I905.php : benaderd 13 januari 2026), "Pieternella/van Rengelertijn Ringelestijn (1874-????)".