Stamboom Stappershoef » Cornelia Christina "Cor" Stappershoef (1893-1993)

Persoonlijke gegevens Cornelia Christina "Cor" Stappershoef 


Gezin van Cornelia Christina "Cor" Stappershoef

(1) Zij is getrouwd met Lucas de Jonge.

Zij zijn getrouwd op 2 september 1916 te Est en Opijnen, zij was toen 23 jaar oud.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met van Mell.

Zij zijn getrouwd


Notities over Cornelia Christina "Cor" Stappershoef

In 1979 ongehuwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Christina "Cor" Stappershoef?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Christina "Cor" Stappershoef

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Cornelia Christina "Cor" Stappershoef

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Christina Stappershoef

Cornelia Christina Stappershoef
1893-1993

Cornelia Christina Stappershoef

(1) 1916
(2) 

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Cornelia Christina "Cor" Stappershoef



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. Overlijdenskaart
    3. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 april 1893 lag rond de 10,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
      • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
      • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
      • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
      • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
      • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
    • De temperatuur op 2 september 1916 lag tussen 7,8 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
      • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
      • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
      • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
      • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
      • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
    • De temperatuur op 13 september 1993 lag tussen 9,3 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 14,8 mm neerslag gedurende 12,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Onverwachte uitbarsting van de Colombiaanse vulkaan Galeras, die het leven kostte aan 6 vulkanologen en 3 toeristen.
      • 20 maart » Maurizio Fondriest wint de 84ste editie van de Italiaanse wielerklassieker Milaan-San Remo.
      • 4 augustus » Japan erkent voor het eerst officieel dat het keizerlijke leger van het land tijdens de Tweede Wereldoorlog tienduizenden vrouwen uit Aziatische en Europese landen gedwongen heeft om Japanse soldaten seksueel ter wille te zijn.
      • 24 september » Ingebruikname in Rotterdam van de Willemsspoortunnel. De treinen rijden vanaf nu door deze tunnel, niet langer meer via de Koningshavenbrug ("De Hef") en de Willemsspoorbrug.
      • 27 september » President Miguel Trovoada van het eilandstaatje Sao Tomé en Principe begint in Luanda aan een nieuwe bemiddelingspoging in de Angolese burgeroorlog.
      • 6 november » Georgische regeringstroepen veroveren Zoegdidi, het laatste bolwerk van de rebellen van de verdreven ex-president Zviad Gamsachoerdia.
    • De temperatuur op 16 september 1993 lag tussen 10,1 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 7,9 mm neerslag gedurende 6,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De voornaamste oppositiepartijen in Kenia verwerpen de uitslag van de eerste vrije verkiezingen in 26 jaar vanwege "wijdverbreide onregelmatigheden" door het regime van de winnende president Daniel arap Moi.
      • 11 maart » De later met een Gouden Kalf bekroonde film De kleine blonde dood van regisseur Jean van de Velde gaat in première.
      • 27 maart » Inauguratie van Albert Zafy als president van Madagaskar.
      • 17 juli » Ruud Lubbers is de langstzittende premier uit de Nederlandse geschiedenis.
      • 30 juli » In het Disneyland Park te Parijs wordt de attractie Indiana Jones™ et le Temple du Péril geopend.
      • 7 december » De Birmese gewapende oppositie, verenigd in de Democratische Alliantie van Birma (DAB), gaat met de militaire junta in Rangoon praten over beëindiging van de burgeroorlog, die al meer dan veertig jaar duurt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stappershoef


    De publicatie Stamboom Stappershoef is opgesteld door M. Stappershoef.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    M. Stappershoef, "Stamboom Stappershoef", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stappershoef/I297.php : benaderd 15 maart 2026), "Cornelia Christina "Cor" Stappershoef (1893-1993)".