Stamboom Stam, De Bie, Verhaar, Paardekoper » Jan Verspoor (± 1895-????)

Persoonlijke gegevens Jan Verspoor 


Gezin van Jan Verspoor

Hij is getrouwd met Leentje Paardekoper.

Zij zijn getrouwd op 19 augustus 1920 te Pernis.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Verspoor?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Verspoor

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Verspoor

Jan Verspoor
± 1895-????

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Genlias bij huwelijk
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 augustus 1920 lag tussen 9,2 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 15,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 8 september » Oprichting van het Italiaans Regentschap Carnaro.
    • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.

Over de familienaam Verspoor

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verspoor.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verspoor.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verspoor (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Stam, "Stamboom Stam, De Bie, Verhaar, Paardekoper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stam/I4778.php : benaderd 24 januari 2026), "Jan Verspoor (± 1895-????)".