Stamboom Stam, De Bie, Verhaar, Paardekoper » Gerard (Ad) Van Helden (1950-2007)

Persoonlijke gegevens Gerard (Ad) Van Helden 


Gezin van Gerard (Ad) Van Helden

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerard (Ad) Van Helden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerard (Ad) Van Helden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerard (Ad) Van Helden

Gerard (Ad) Van Helden
1950-2007


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. GOL Rumpt

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 december 1950 lag tussen -4,1 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -0,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 9 januari » In Colombo komen de ministers van Buitenlandse Zaken van het Britse Gemenebest bijeen om de basis te leggen van het Colombo-plan.
      • 26 januari » Landverrader Anton van der Waals wordt terechtgesteld.
      • 28 mei » Het Ghanees voetbalelftal speelt onder de naam Goudkust de eerste officiële interland en wint met 1-0 van Nigeria.
      • 26 juli » Het Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger (KNIL) wordt ontbonden.
      • 16 september » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Gunnilse IS.
      • 19 december » Voetballer Abe Lenstra wijst een aanbieding van de hand om voor honderdduizend gulden bij ACF Fiorentina te gaan spelen. Hij zou per maand zeshonderd gulden verdienen, plus premies. Omdat de burgemeester van Heerenveen niet kan garanderen dat hij zijn baan als ambtenaar na twee jaar terugkrijgt, besluit Lenstra in Nederland te blijven.
    • De temperatuur op 22 maart 2007 lag tussen 4,2 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 16 juni » Laatste concert van de Nederlandse popgroep BZN.
      • 26 juni » Voetbalclub Colo-Colo stelt de Chileense landstitel (Apertura) veilig op de slotdag van de Primera División door Palestino met 1-0 te verslaan.
      • 8 september » De Belgische duatleet Benny Vansteelant raakt zwaargewond als hij wordt aangereden tijdens een training. Op 14 september overlijdt hij aan zijn verwondingen.
      • 16 september » Thailand, Phuket. Een vliegtuig van de Thaise maatschappij One-Two-GO stort neer in hevige regen en wind, tientallen doden tot gevolg.
      • 11 november » Lazio-fan Gabriele Sandri sterft door politieschot. Hij werd hiermee de 14e Italiaanse voetbaldode.
      • 21 december » Estland, Hongarije, Letland, Litouwen, Malta, Polen, Slovenië, Slowakije en Tsjechië horen voortaan bij de Schengenlanden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Helden


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Stam, "Stamboom Stam, De Bie, Verhaar, Paardekoper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stam/I15510.php : benaderd 13 januari 2026), "Gerard (Ad) Van Helden (1950-2007)".