De temperatuur op 10 januari 1920 lag tussen 0,2 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 12,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
Dag van overlijden 30 september 2011
De temperatuur op 30 september 2011 lag tussen 10,5 °C en 24,1 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (90%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
9 januari » Zuid-Soedan kiest voor onafhankelijkheid.
21 mei » Bij wedstrijden in Halle scherpt de Duitse atlete Betty Heidler het wereldrecord kogelslingeren (78,30 meter) van haar Poolse collega Anita Włodarczyk aan tot 79,42 meter.
1 juni » FARC-commandant Guillermo Torres wordt opgepakt in Venezuela, zo maakt president Juan Manuel Santos van Colombia bekend.
23 oktober » Aardbeving in Turkije, nabij de stad Van, met een kracht van 7,2 op de schaal van Richter.
27 oktober » In het Disneyland Park te Parijs ontspoort een van de achtbaantreinen van de attractie Big Thunder Mountain Railroad.
13 december » Politie en justitie in Roemenië beginnen met de aanpak van heksen, nadat zeker tien aangiften zijn binnengekomen van bedrog en afpersing door de beoefenaars van de zwarte kunst.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Peter Stam, "Stamboom Stam, De Bie, Verhaar, Paardekoper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stam/I13377.php : benaderd 18 januari 2026), "Maarten van den Berg (1920-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.