Stamboom Stam, De Bie, Verhaar, Paardekoper » Johanna Van Gent (± 1890-1967)

Persoonlijke gegevens Johanna Van Gent 


Gezin van Johanna Van Gent

Zij is getrouwd met Hendrik A. Lissenberg.

Zij zijn getrouwd op 9 augustus 1916 te Rotterdam.Bron 1


Kind(eren):

  1. Bastiaan Lissenberg  ± 1926-± 2021

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Van Gent?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Van Gent

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Van Gent

Willem Van Gent
± 1826-????
Lijntje Kranendonk
± 1827-????
Bastiaan Van Gent
± 1867-????

Johanna Van Gent
± 1890-1967

1916

Hendrik A. Lissenberg
± 1881-± 1974

Bastiaan Lissenberg
± 1926-± 2021

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 augustus 1916 lag tussen 8,9 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 12,3 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
      • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
      • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
      • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
      • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
      • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.

    Over de familienaam Van Gent

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Gent.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Gent.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Gent (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Stam, "Stamboom Stam, De Bie, Verhaar, Paardekoper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stam/I12709.php : benaderd 21 januari 2026), "Johanna Van Gent (± 1890-1967)".