Stamboom Spruit » Elisabeth Maria Eijlbregt (1892-1968)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Maria Eijlbregt 


Gezin van Elisabeth Maria Eijlbregt

Zij is getrouwd met Albertus Zimmerman.

Zij zijn getrouwd op 20 maart 1912 te Rotterdam, zij was toen 20 jaar oud.

Bruidegom Albertus Zimmerman , Rotterdam , 25
Vader Joseph Nicolaas Zimmerman
Moeder Aalbertje van de Lindt
Bruid Elisabeth Maria Eeijlbregt , Amsterdam , 20
Vader Gerrit Eeijlbregt
Moeder Hendrika Margaretha Hendriksen

Plaats Rotterdam
Huwelijksdatum 20-03-1912

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Maria Eijlbregt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Maria Eijlbregt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Maria Eijlbregt

Elisabeth Maria Eijlbregt
1892-1968

1912

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 januari 1892 lag rond de 0,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
  • De temperatuur op 20 maart 1912 lag tussen 1,2 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 2,3 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
    • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
    • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
    • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
  • De temperatuur op 8 februari 1968 lag tussen -0,2 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 2,9 uur zonneschijn (31%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nederland start met kleurentelevisie-uitzendingen.
    • 29 januari » Het ADR-verdrag treedt in werking. Het regelt het internationaal vervoer van gevaarlijke goederen over de weg.
    • 12 juni » Wielrenner Eddy Merckx wint als eerste Belg de Ronde van Italië.
    • 21 juli » Wielrenner Jan Janssen wint, als eerste Nederlander ooit, de Ronde van Frankrijk door in de afsluitende tijdrit de Belg Herman Van Springel uit de gele trui te rijden.
    • 23 juli » Een Palestijns commando kaapt een Israëlisch vliegtuig; de onderhandelingen duren tot eind augustus en eindigen zonder bloedvergieten.
    • 12 oktober » XIX Olympiade gehouden in Mexico-Stad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1884 » Leo Lauer, Nederlands sportjournalist († 1931)
  • 1886 » Peter Alma, Nederlands beeldend kunstenaar († 1969)
  • 1892 » Oliver Hardy, Amerikaans komiek († 1957)
  • 1894 » Wilhelm Tenhaeff, Nederlands parapsycholoog († 1981)
  • 1896 » Ville Ritola, Fins atleet en olympisch kampioen († 1982)
  • 1898 » Lotte Lenya, Oostenrijks zangeres († 1981)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eijlbregt


De publicatie Stamboom Spruit is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
T.L. Spruit, "Stamboom Spruit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-spruit/I642.php : benaderd 2 maart 2026), "Elisabeth Maria Eijlbregt (1892-1968)".