Stamboom Spruit » Frederika Johanna Schaffels (1863-1945)

Persoonlijke gegevens Frederika Johanna Schaffels 


Gezin van Frederika Johanna Schaffels

Zij is getrouwd met Waltherus van Oosterbosch.

Zij zijn getrouwd op 12 februari 1896 te Princenhage, zij was toen 32 jaar oud.Bron 1

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 50.130
Inventarisnr: 6315
Gemeente: Princenhage
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 8
Datum: 12-02-1896
Bruidegom Walterus van Oosterbosch
Geboorteplaats: Fijnaart
Bruid Frederika Johanna Schaffels
Geboorteplaats: Bergen op Zoom
Vader bruidegom Hendrik van Oosterbosch
Moeder bruidegom Johanna Dictus
Vader bruid Petrus Schaffels
Moeder bruid Johanna Hinken

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederika Johanna Schaffels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederika Johanna Schaffels

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederika Johanna Schaffels

Frederika Johanna Schaffels
1863-1945

1896

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. http://www.genlias.nl/nl/searchDetail.jsp?val=3&xtr=13006113&vgr=6

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 juli 1863 lag rond de 16,8 °C. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 10 januari » De metro van Londen maakt haar eerste rit. Het is de eerste ondergrondse ter wereld.
      • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
      • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
      • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
      • 31 oktober » Begin van de werken voor de Nieuwe Waterweg.
      • 4 november » Première van de opera Les Troyens à Carthage van Hector Berlioz in Parijs.
    • De temperatuur op 12 februari 1896 lag rond de 4,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
      • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
      • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
      • 16 augustus » Skookum Jim Mason vindt een rijke goudader in Klondike (Noordwest Canada). Binnen een jaar komen minstens 50.000 mensen hun geluk beproeven.
      • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
      • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
    • De temperatuur op 3 december 1945 lag tussen 2,5 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Première van de Symfonie nr. 5 van Sergej Prokofjev in Moskou.
      • 24 februari » De Egyptisch premier Ahmed Maher Pasha wordt vermoord in het parlement.
      • 16 maart » De Slag om Iwo Jima eindigt.
      • 26 april » Alle Limburgse mijnen worden onder staatsbeheer geplaatst.
      • 28 juli » Een bommenwerper van de Amerikaanse luchtmacht ramt per ongeluk het Empire State Building in New York.
      • 27 december » Het eiland Schiermonnikoog wordt als "vijandelijk vermogen" officieel onteigend door de Nederlandse staat.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schaffels


    De publicatie Stamboom Spruit is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    T.L. Spruit, "Stamboom Spruit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-spruit/I410.php : benaderd 24 januari 2026), "Frederika Johanna Schaffels (1863-1945)".