Stamboom Spruit » Duodora Willemina Keijser (± 1871-????)

Persoonlijke gegevens Duodora Willemina Keijser 


Gezin van Duodora Willemina Keijser

Zij is getrouwd met Cornelis Boon.

Zij zijn getrouwd op 17 april 1912 te Texel.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Duodora Willemina Keijser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Duodora Willemina Keijser

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Duodora Willemina Keijser

Duodora Willemina Keijser
± 1871-????

1912

Cornelis Boon
± 1872-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. http://ceesdalmeijer.nl/Dalmeijer/dalmeijer-000622-pframeset.htm?dalmeijer-000622-p.htm

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 april 1912 lag tussen 1,7 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
      • 12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
      • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
      • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
      • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
      • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.

    Over de familienaam Keijser

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keijser.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keijser.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keijser (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Spruit is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    T.L. Spruit, "Stamboom Spruit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-spruit/I2218.php : benaderd 10 januari 2026), "Duodora Willemina Keijser (± 1871-????)".