Stamboom Spek » Cornelis Spannemaker (1866-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Spannemaker 

  • Hij is geboren op 5 augustus 1866 in Woerden.

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (10) toen kind (Levenloos Kind Spannemaker) werd geboren (1 december 1876).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (10) toen kind (Levenloos Kind Spannemaker) overleed (1 december 1876).

  • Een kind van Arnoldus Spannemaker en Aartje Verbaan
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 september 2007.

Gezin van Cornelis Spannemaker

Hij is getrouwd met Aaltje Plomp.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1901 te Woerden, hij was toen 35 jaar oud.


Kind(eren):



Tijdbalk Cornelis Spannemaker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Spannemaker

Cornelis Spannemaker
1866-????

1901

Aaltje Plomp
1873-1925


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 augustus 1866 lag rond de 17,0 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 15 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Carol I van Roemenië wordt verkozen tot domnitor (vorst) van Roemenië.
    • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
    • 25 juli » Verheffing van het Bisdom Algiers tot aartsbisdom en oprichting van de bisdommen Oran en Constantine in Algerije.
    • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
    • 23 augustus » Verdrag van Praag waarbij de Duitse Bond wordt ontbonden, en Sleeswijk-Holstein, Hannover, Hessen-Kassel, Nassau en Frankfurt door Pruisen worden geannexeerd.
    • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.
  • De temperatuur op 14 november 1901 lag tussen 0,9 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
    • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
    • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
    • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
    • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
    • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Spannemaker


De publicatie Stamboom Spek is opgesteld door Marion Spek (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marion Spek, "Stamboom Spek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-spek/R725.php : benaderd 13 januari 2026), "Cornelis Spannemaker (1866-????)".