Stamboom Spek » Catharina Alijda Borman (± 1896-????)

Persoonlijke gegevens Catharina Alijda Borman 


Gezin van Catharina Alijda Borman

Zij is getrouwd met Cornelis Vonk.

Zij zijn getrouwd op 21 juli 1915 te Utrecht.Bron 1


Kind(eren):

  1. Marinus Jacobus Vonk  ± 1922-1923
  2. Theodora Vonk  ± 1927-1928

Het echtpaar is op 9 januari 1935 gescheiden.


Tijdbalk Catharina Alijda Borman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Alijda Borman

Arie in den Haak
± 1846-1904
Kornelis Borman
± 1846-1899

Catharina Alijda Borman
± 1896-????

1915

Cornelis Vonk
± 1892-????

Theodora Vonk
± 1927-1928

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gemeente Archief Utrecht (genlias), Toegangnr: 463 , Inventarisnr: 265 , Aktenummer: 425
      Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
      Archieflocatie Het Utrechts Archief
      Algemeen Toegangnr: 463
      Inventarisnr: 265
      Gemeente: Utrecht
      Soort akte: Huwelijksakte
      Aktenummer: 425
      Datum: 21-07-1915
      Bruidegom Cornelis Vonk
      Leeftijd: 23
      Geboorteplaats: Utrecht
      Bruid Catharina Alijda Borman
      Leeftijd: 19
      Geboorteplaats: Utrecht
      Vader bruidegom Cornelis Vonk
      Moeder bruidegom Annetje Knopper
      Vader bruid Kornelis Borman
      Moeder bruid Theodora In den Haak
      Nadere informatie Echtsch. te Utrecht 09-01-1935. Ingeschr. 31-01-1935.



    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 juli 1915 lag tussen 11,6 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 9,6 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
      • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
      • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
      • 24 april » De Armeense Genocide begint.
      • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
      • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.

    Over de familienaam Borman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Borman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Borman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Borman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Spek is opgesteld door Marion Spek (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marion Spek, "Stamboom Spek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-spek/R564.php : benaderd 1 januari 2026), "Catharina Alijda Borman (± 1896-????)".